آدرس شرکت

تهران ابتدای خیابان قزوین پلاک 335

24 ساعته 7 روز هفتهپیچ و مهره و لیفتینگ

پیشتاز بولت از سال 1368 با مدیریت آقای بهنام خدادوست در زمینه تهیه پیچ و مهره و تامین نیاز شرکت‌ها و کارخانه‌ها فعالیت خود را شروع کرد، و از سال 1372 با تاسیس و ثبت برند پیشتاز بولت به فعالیت خود در زمینه تولید پیچ و مهره ادامه داد. در نهایت در سال 1383 با ثبت شرکت به شماره 226690 به مالکیت شرکت آذر پیشتاز جهان درآد و فعالیت خود را گسترش داد. هم اکنون شرکت آذر پیشتاز جهان شرکت اصلی و سرمایه‌گذار فروشگاه پیشتاز بولت، اهورا، و سازمند پیچ است که با 30 سال تجربه و تخصص و حضور فعال و موفق با 30 نفر پرسنل آموزش دیده اداری، تولیدی و خدماتی در حوزه تامین پیچ و مهره‌های مورد نیاز شرکت‌های محترم کشور فعالیت می‌کند.

زمینه فعالیت

آذر پیشتاز جهان شامل مجموعه‌ای از کارخانجات تولیدی و اجناسی با کیفیت فوق العاده بالا در زمینه جابجایی مواد اعم از، سیم بکسل های متنوع قابل مصرف در تمامی زمینه ها و صنایع،  زنجیرهای فولادی، جرثقیل‌های برقی، جرثقیل های دستی، جرثقیل های زنجیری و جرثقیل های سیم بکسلی و ابزار آلات مختلف و اتصالات جابجایی مواد فعالیت دارد. همچنین تولید، واردات و تامین انواع پیچ و مهره و انواع اتصالات صنعتی مورد نیاز صنایع خودرو، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع ساختمانی و ماشین‌سازی، صنایع سیمان و فولاد، صنایع معدنی و … از زمینه‌های فعالیت این شرکت است. فعالیت‌های انجام شده توسط این واحد بطور مختصر بدین شرح است.

تولید انواع مهره‌های شش گوش، چاکدار، کاسه نمددار، قفلی، باریک، چپ گرد و راست گرد و تولید انواع انکر بولت فونداسیون و استاد بولت‌های مخصوص فلنج و اتصالات لوله‌ای، یوبولت، رول بولت، فیت بولت، ماشین بولت،اکسپنشن بولت، راد بولت، هیلتی بولت، لوک بولت، اسلیو بولت، شین بولت، تی بولت، شیمیکال بولت و انواع پیچ و مهره‌های شش گوش با استاندارد HV مخصوص سازه‌های فلزی غیرجوشی، ضد زلزله، پل‌سازی و اتصالات با مقاومت بالا و … .

محصولات ما

تصویر 3
تصویر 2
تصویر 1