آدرس شرکت

تهران ابتدای خیابان قزوین پلاک 335

24 ساعته 7 روز هفتهپیچ و مهره و لیفتینگ

پیشتاز بولت از سال 1368 با مدیریت آقای بهنام خدادوست در زمینه تهیه پیچ و مهره و تامین نیاز شرکت‌ها و کارخانه‌ها فعالیت خود را شروع کرد، و از سال 1372 با تاسیس و ثبت برند پیشتاز بولت به فعالیت خود در زمینه تولید پیچ و مهره ادامه داد. در نهایت در سال 1383 با ثبت شرکت به شماره 226690 به مالکیت شرکت آذر پیشتاز جهان درآد و فعالیت خود را گسترش داد. هم اکنون شرکت آذر پیشتاز جهان شرکت اصلی و سرمایه‌گذار فروشگاه پیشتاز بولت است که با 30 سال تجربه و تخصص و حضور فعال و موفق با 30 نفر پرسنل آموزش دیده اداری، تولیدی و خدماتی در حوزه تامین پیچ و مهره‌های مورد نیاز شرکت‌های محترم کشور فعالیت می‌کند.

زمینه فعالیت

آذر پیشتاز جهان شامل مجموعه‌ای از کارخانجات تولیدی و اجناسی با کیفیت فوق العاده بالا در زمینه جابجایی مواد اعم از، سیم بکسل های متنوع قابل مصرف در تمامی زمینه ها و صنایع،  زنجیرهای فولادی، جرثقیل‌های برقی، جرثقیل های دستی، جرثقیل های زنجیری و جرثقیل های سیم بکسلی و ابزار آلات مختلف و اتصالات جابجایی مواد فعالیت دارد. همچنین تولید، واردات و تامین انواع پیچ و مهره و انواع اتصالات صنعتی مورد نیاز صنایع خودرو، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع ساختمانی و ماشین‌سازی، صنایع سیمان و فولاد، صنایع معدنی و … از زمینه‌های فعالیت این شرکت است. فعالیت‌های انجام شده توسط این واحد بطور مختصر بدین شرح است.

تولید انواع مهره‌های شش گوش، چاکدار، کاسه نمددار، قفلی، باریک، چپ گرد و راست گرد و تولید انواع انکر بولت فونداسیون و استاد بولت‌های مخصوص فلنج و اتصالات لوله‌ای، یوبولت، رول بولت، فیت بولت، ماشین بولت،اکسپنشن بولت، راد بولت، هیلتی بولت، لوک بولت، اسلیو بولت، شین بولت، تی بولت، شیمیکال بولت و انواع پیچ و مهره‌های شش گوش با استاندارد HV مخصوص سازه‌های فلزی غیرجوشی، ضد زلزله، پل‌سازی و اتصالات با مقاومت بالا بخشی از فعالیت این شرکت را شامل می‌شود. 

همچنین این شرکت در زمینه تولید انواع پیچ و مهره پلاستیکی که کاربردهای خاص خود را را دارد فعالیت می‌کند. این نوع اتصال‌دهنده‌ها اخیرا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته‌اند. 

پیچ و مهره پلاستیکی

پیچ و مهره های پلاستیکی راه حل ایده آلی برای کاربردهایی هستند که استفاده از فلزات ممکن است باعث خوردگی یا مشکلات الکتریکی شود. اکثر پیچ و مهره های پلاستیکی مقاوم در برابر مواد شیمیایی، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر حرارت، غیر رسانا، غیر قابل نفوذ در برابر نور UV، قوی و بسیار سبک هستند.
اگر شما یک تولید کننده یا نصاب وسایل سنگین هستید که به دلیل نگرانی های مربوط به رسانایی، خوردگی یا مغناطیس به دنبال جایگزینی برای پیچ و مهره های فلزی هستید، پیچ و مهره های پلاستیکی می‌تواند تا حد زیادی نگرانی شما را برطرف کند. ما یکی از بزرگترین موجودی های پیچ و مهره های پلاستیکی در صنعت اتصال دهنده ها را داریم که به آنها پیچ نایلون نیز می گویند.

مزایای پیچ های پلاستیکی عبارتند از:

مقاومت در برابر آب و هوا، به ویژه آب

توانایی مقاومت در برابر دماهای بسیار بالا و پایین

غیر قابل اشتعال

مقاومت در برابر لرزش

خواص ضد مغناطیسی

غیر سمی

مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش

به طور کلی هزینه کمتری نسبت به پیچ و مهره های فلزی دارد.

پیچ و مهره های پلاستیکی و بست های نایلونی اغلب در کاربردهای حیاتی و محیط های خشن استفاده می شوند زیرا در برابر لرزش مقاوم هستند و موادی مانند نایلون می توانند در برابر مواد شیمیایی، اسیدها و سایر مواد خورنده بدون تخریب مقاومت کنند. به همین دلیل است که پیچ‌های پلاستیکی برای تعدادی از محصولات و کاربردها در صنایع هوافضا و خودرو ترجیح داده می‌شوند.

ما انواع زیادی از اتصال دهنده های پلاستیکی و نایلونی را در اندازه های استاندارد و متریک ارائه می دهیم.

نایلون واشر – تخت، شانه
اتصال دهنده های نایلونی – پیچ و مهره
میله نخ پلاستیکی
میله نخ نایلونی
واشر و بست پلاستیکی
بست های پلاستیکی استال
اتصال دهنده های کینار

شرکت آذرپیشتاز آمادگی دارد تا نیازهای صنایع مختلف را در زمینه‌های گوناگون به خصوص در زمینه تامین پیچ و مهره پلاستیکی برآورده سازد. برای این کار کافی است با متخصصین و کارشناسان ما تماس بگیرید.

محصولات ما

تصویر 3
تصویر 2
تصویر 1